main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ehitustööd veel käivad. Gibraltar Chronicle

Ehitustööd veel käivad. Gibraltar Chronicle

Saarte mängude avatseremoonia koliti teisele staadionile

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
28.05.2019
08:37

6.-12. juulini Gibraltaril toimuvate Saarte mängude avatseremoonia toimub algselt kavandatud Victoria staadioni peaväljaku asemel Europa Point Stadiumil, mis on veel rekonstrueerimisel.

Sellisele otsusele jõuti pärast Gibraltari spordiministeeriumi ja Gibraltari Jalgpalli Liidu esindajate kohtumist, kus püüti kooskõlastada Saarte mängude ja jalgpallimängude ajakava, kuid üksmeelele ei jõutud.

Gibraltari Jalgpalli Liit otsustas taastada Victoria staadioni peaväljaku, et see sobiks juunis algavateks Euroopa liiga ja kvalifikatsiooni mängudeks.  Sellega seoses ei saa staadioni kasutada muuks otstarbeks enne, kui jalgpalliga seotud tegevused Euroopa liigas ja kvalifikatsioonimängud on lõppenud, vahendab Gibraltar Chronicle.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.