main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa Võrkpalliklubiga liitus brasiillane Daniel Maciel

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
27.05.2019
14:58

Saaremaa Võrkpalliklubi on sõlminud lepingu brasiillase Daniel Macieliga, kes on viimastel aastatel mänginud nii diagonaalründaja, kui nurgaründaja positsioonil. Millist rolli hakkab ta kandma Saaremaa meeskonnas saab selgeks lähikuudel, kuid võimekas on mees mõlemal positsioonil.

„Olen suhelnud Saaremaa klubiga ja mõnede sõpradega, kes kinnitasid mulle klubi professionaalsust, eesmärke ning tulevikuvisioone. Olen kuulnud palju positiivset ja need eesmärgid ja see klubi tunduvad minu jaoks põnevad. Olen jälginud oma vanade sõprade ja Saaremaa klubi mänge nii kohalikus liigas, kui ka eurosarjas ning see on jätnud positiivse mulje,“ põhjendas brasiillane oma valikut.

“Kogemused, mida olen oma karjääris ja elus kogenud on mind õpetanud, et me võime seada pikkasid ja kõrgeid eesmärke, kuid kui me fokusseerime vaid neile, siis võime vahel komistada,” vastas Maciel küsimusele, millised eesmärgid ta endale seab.

“See on nii nagu sa kõnniksid ja sa ei vaataks oma samme olevikus, siis seab see ohtu ka tuleviku. Seega mina kohendan oma isiklike eesmärke iga päev, et maksimaalselt aidata meeskonda. Sean endale lühiajalised ja keskmise pikkusega eesmärgid ning püüan samm-sammult need realiseerida. Kui erineva pikkusega eesmärgid on hästi seatud ja sa tead, kuidas päev päevaga jõuda õigete tegemiste kaudu pikkade eesmärkideni, vaid siis saad olla sa edukas.”

Daniel Maciel lisas, et ta armastab protsessi, rasket ja tarka tööd. “Ma usun, et läbi raske individuaalse töö, grupitöö, distsipliini ja pühendumise oleme me valmis, kui on õige aeg,” märkis ta.

Eestlastele on Maciel tuttav 2014-2015. aastal TTÜ-st, kus ta peale vigastuspausi ühe hooaja mängis. Peale seda hooaega on ta mänginud veel näiteks Tšehhis, Itaalias ja Prantsusmaal. Maciel on tuntud oma tugeva tööeetika ja võimsa füüsise poolest. Sündinud on mängumees 1988. aastal ja pikkust on tal 196 cm, kuid maksimaalseks löögikõrguseks lausa 360 cm.

“Mul on vaid parimad mälestused, mis saavad olla,” tunnistas Maciel. “Meil oli hea seltskond, leidsin palju sõpru ja nad on erilisel kohal mu südames. Ma armastan Eestit ja kui te vaatate minu vanu Instagrami fotosid, siis näete, kuidas ma armastasin ja nautisin seda aega, kui Eestis olin.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.