main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Risto Alt teel väravale. Helmut Hansen

Risto Alt teel väravale. Helmut Hansen

Saarlaste hokiklubi tuli harrastajate liiga võitjaks

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
01.05.2019
09:29

Saarlastega mehitatud hokiklubi HK T-Rex võitis harrastajate kolmanda grupi, kui otsustavas kohtumises alistati KJHK, vahendab hhl.ee.

Enne HK T-Rex ja KJHK vahelise mängu algust oli turniiritabelis juba kõik mängud lõpetanud Telia 30 punktiga ja vaid punkt vähem 29 oli HK T-Rexil. Juba endale kolmanda koha kindlustanud KJHK-l oli 25 punkti.

Avakolmandikaeg algas kiiretempoliste ja vahelduvate rünnakute ja suurepäraste väravate võimalustega, kuid mõlema meeskonna väravavahtide veatu mäng nurjas ründemängijate pealevisked. Enne puhkepausi suutis T-Rex siiski 1:0 juhtima minna.

Küllaltki tasavägiselt algas ja kulges ka mängu teine pool ja seda vaatamata sellele, et T-Rexi üldised mängijate tehnilised oskused vastastest suuremad. Risto Alti viimase minuti 3:0 väravaga kindlustas T-Rex endale nii mängu, kui ka turniirivõidu. Medalite kolmik T-Rex 31, Telia 30 ja KJHK 25 punktiga.

Võitjaks tulnud T-Rexi meeskonnas mängisid saarlastest Edvin Ollin, Risto Alt ja Olari Tiidus. Liiga resultatiivsus tabelis on Risto Alt 21 punktiga teine ja Olari Tiidus 11 punktiga seitsmes. Väravalööjate edetabelis on Risto Alt 6 tabamusega kuues, söödupunkte kogus Alt parimana 15. Olari Tiidus oli siin 7 sööduga kolmas.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.