Saarlased võtsid surfi slaalomis kaksikvõidu

Kategooriad: Purjetamine
25.06.2017
10:32

Vahetult enne Jaanipäeva peeti surfi slaalomi võistlussarjade esimesed võistlusetapid. Tugevate loodetuulte tingimustes valiti võistluskohaks madala lainetusega turvaline Käsmu laht, vahendab Eesti Purjelaualiit.

Kohaliku Eru surfiklubi ja Lepispea kämpingu soe vastuvõtt meelitas üritusele hulgaliselt osalejaid. Eesti meistrivõistluste sarja registreerus 25 võistlejat ja Fun slaalom (harrastajate) sarja 16 võistlejat. Võistlus koosnes ühest kvalifikatsiooniringist ning kaheksast võistlusõidust. Kolme fliidi kohta tegi see kokku 27 starti.

Eesti meistrivõistluste sarjas võitis I etapi puhta seeriaga John Kaju (Saaremaa surfiklubi/Surfhouse). Teiseks tuli üllatuslikult esimest aastat täiskasvanute arvestuses võistlev Tristen Erik Kivi (Saaremaa surfiklubi). Kolmanda koha võitis napilt Erno Kaasik (Team Extreme) ühe punktilise eduga Timo Runge (Team Mahe) ees.