main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vasakult: Urmo Auväärt, Marek Kolk, Kaur Sirel. Erakogu

Vasakult: Urmo Auväärt, Marek Kolk, Kaur Sirel. Erakogu

Marek Kolk tõusis löögimeistriks

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
26.06.2017
01:16

Üleeile toimusid Kiratsi petankiväljakul Lääne-Saare valla lahtised petanki karikavõistlused, mille raames selgitati välja maakonna parim lööja ehk “tulistaja”. Selleks osutus Tallinnas resideeruv saarlane Marek Kolk.

Finaalgrupi ehk play-offi koha mängisid kaheringilise eelturniiri tulemuste põhjal välja kaheksa petankerit. Võitjale järgnesid: 2. Urmo Auväärt, 3. Kaur Sirel, 4. Gunnar Usin, 5. Siim Sooäär, 6. Gennadi Andrejev, 7. Gabriel Alesmaa, 8. Ain Koplimäe. Kokku osales 14 petankerit.

Löögivõistlus läks neljanda etapina ka Saaremaa karikavõistluste arvestusse. Üldkokkuvõttes juhib Gunnar Usin, kes on kogunud 109 kohapunkti. Esikolmikusse mahuvad veel Gabriel Alesmaa (96 kp.) ja Ain Koplimäe (94 kp.).

Võhma Kultuuri- ja Spordiselt

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.