main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaagup Kallas. Erakogu

Jaagup Kallas. Erakogu

Saarlased talvekarika liidrid

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
14.01.2018
17:45

13. jaanuaril sai Paikülas, Saare Ratsakeskuses alguse 2018 aasta Lääne Regiooni Ratsutamise karikasari, kus liidripositsioonid haarasid saarlased.

Tänavune talvekarikas peetakse uudsel kujul, kus koolisõidu osavõitlustel tuleb ratsanikel näidata punktikohtunikele enda ja hobuse ratsastuse taset ja takistussõidu etappidel pannakse paremus paika tavapärase hüppamisega, püüdes sellisel kujul suunata meie noorsportlasi panema rohkem rõhku õigete juhtimisvõtete kasutamisele ja hobuse liikumise kontrollimisele.

Esimene etapp peeti koolisõidus, kus madalamas avatud klassis (ABC1) asus sarja liidriks Jaagup Kallas hobusel Murphy, teisele kohale sõitis end hiidlane Maria-Johanna Kaskor ja April, ning sõidu kolmanda koha saavutas taas Kallas hobusel Just In Time. Sarja kolmanda koha punktid võttis enda nimele aga Riin Suuster hobusel Cleopatra`s Eclipse.

Samal tasemel sõidetud poniklassis, kus ratsude turjakõrgus kuni 148 cm ja sportlaste vanus kuni 16 aastat  asus liidriks Emeli Pikner Mon Teril, kellele järgnesid Marisa McCourt Vallil ja Kaili-Elis Ige Ofeelial.

Raskemas klassis tuli samuti kaksikvõit Saaremaale, kui esikoha saavutas Sandra Soomre Raketil, teisel kohal lõpetas Luise Vevers Ruudil ja kolmandaks Märjamaa sportlane Kristiina Raudnagel Kwiatekil.

Saare Ratsakeskus

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.