main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Kuusk Saaremaa parima sportlasena. Irina Mägi

Kristina Kuusk Saaremaa parima sportlasena. Irina Mägi

Läänemaa parimaks naissportlaseks valiti epeevehkleja Kristina Kuusk

Kategooriad: Vehklemine
Autor: Alver Kivi
14.01.2018
09:41

Saaremaa elanik, kuid Haapsalu vehklemisklubi En Garde eest võistlev Kristina Kuusk võitis mullu Rio de Janeiro MK-etapil esikoha, Euroopa meistrivõistlustel oli individuaalarvestuse 26. ja Eesti naiskonnaga tuli maailmameistriks, vahendab Lääne Elu.

Läänemaa aasta parimate sportlaste kandidaate said esitada maakonna spordiklubid, võitja valis spordiklubide liidu Läänela juhatus. Sportlast autasustamisel ei olnud. Kristina Kuusk saatis videotervituse, kus tänas tunnustuse eest ja ütles, et ei saanud ühineda, sest  teeb viimaseid ettevalmistusi Kuuba etapiks.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.