main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Riho Räim koos võidusõidu maskotiga. Erakogu

Riho Räim koos võidusõidu maskotiga. Erakogu

Saarlased osalesid Tour de France’il

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
09.07.2018
10:21

SJK Viiking mehed osalesid Prantsusmaal Anneseys Tour de France harrastajatele ja amatöör sportlastele mõeldud etapil, mille pikkus oli 169 km.

Selle distantsi jooksul tuli kokku 4017 tõusumeetrist. Rada oli raske, koosnedes neljast tõusust, millest kolm olid 1. kategooria omad ja 1 üks HC ehk hors categori. Tegu on selle jalgrattaspordi prestiižseima võidusõidu 10. etapiga, mida sõidetakse 17. juulil ja seda näeb Eurospordi kanalilt.

Steven Kalf läbis etapi 6:22.21 ja Jörgen Matt 6:22.22-ga. Riho Räime tulemus oli aga selgusetu kuna korraldajad olid paigaldanud mitte töötava giibi. Tulemus siiski fikseeriti ja aeg on 7.42.53. Üles olid veel antud Riko Räim ja Mihkel Räim, kuid paraku nemad töökohustuse tõttu ei saanud osaleda.

Kõige suurema üllatuse tegi Steven Kalf, kes hiljuti tuli Eesti meistrivõistlustel grupisõidus kuuendaks. Just selle pärast, et rada oli väga raske ja mägine kuid Steven Kalf sai edukalt hakkama. Aeg oleks võinud veel paremgi olla, aga kuna Jörgenit hakkasid kimbutama krambid ja Steven aitas sõbra edukalt abistades lõpuni.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.