main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jahid merel. Aron Urb

Jahid merel. Aron Urb

Muhu Väina regatt algas saarlastele edukalt

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
09.07.2018
10:19

Pühapäeval pidulikult avatud A. Le Coq 61. Muhu Väina regatil purjetati Tallinna lahel regati  ProMarine – Kalevi Jahtklubi lühirajasõidud vastutuule-allatuule rajal, mis oli regati vast kõige sportlikum osa.

Kella kahe paiku pärastlõunal suundus 109 jahti Kalevi Jahtklubi sadamast Tallinna lahele, kus kaks võistlusala Miiduranna lähistel ning Merivälja ja Pirita rannahoone vahelisel alal olid jaotatud vastavalt väiksemate ja suuremate jahtide vahel lühirajal võistlemiseks.

Etapi kokkuvõtteks liideti jahtide kahe sõidu tulemused ning nendest tekkinud pingerida moodustas ka ProMarine – Kalevi Jahtklubi etapi paremusjärjestuse.

ORC III grupp on Saaremaa Merispordi Seltsi jaht Lagle III (kapten Ülari Velviste) kolmandal kohal, klassis ESTLYS I Katariina Jee (Mart Tamm) teisel kohal, klassis ESTLYS II Centarur (Risto Riim) teisel kohal ja klassis ESTLYS III on Lote (Rando Salu) liider.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.