main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaale esiliigas võit

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
01.12.2019
19:35

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas võitis Saaremaa võõrsil 3:1 (20:25, 25:23, 25:16,  25:22) EstNor/Kiili meeskonna.

Kui laupäevases mängus pidurdas meie meeste ründelööke vastaste tugev blokk, siis seekord pandi ise vastastele müür ette ja kokku 12 edukat blokipunkti. Mängijana säras Siim Rantanen, kes panustas võitu 19 punkti.

Liiga jooksvas edetabelis hoiab Saaremaa meeskond hetkel viiendat kohta. “Oleme keskmike hulgas, aga arvestades meie treeningvõimalusi on see päris hästi,” märkis peatreener Raili Sepp.

Ma usun, et treenime vähem, kui teised. Kuna võrkpalli mängitakse pere ja töö kõrvalt ning tihti pole see kodusaarel, siis aega oma nädalakavasse on raske panna. “Saime ühe trenniaja juurde, nüüd peab stabiilsus sidemängijate ja ründajate koostöös paremaks saama.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.