main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Final Fourist lahutab üks võit. Allan Mehik

Final Fourist lahutab üks võit. Allan Mehik

Saaremaal veerandfinaali avakohtumises probleeme ei olnud

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
07.04.2021
20:58

Kuigi Saaremaa Võrkpalliklubi kaotas Credit24 Meistriliiga veerandfinaali esimeses kohtumises võõrsil Gargždai Amber-Arlanga meeskonnale avageimi, pandi järgmises kolmes oma paremus maksma ja poolfinaali pääsuks on vaja kodus võita.

Klaipedas mängitud kohtumises võitsid võõrustajad esimese geimi 25:23, kuid kolm järgmist Saaremaa 22:25, 17:25 ja 16:25. „Mäng oli tegelikult keeruline, sest tulemuse vormistamise määrasid mitmed faktorid,“ rääkis peatreener Ioannis Kalmazidis, kelle sõnul avaldas mitme mängija puudumine ja pikk sõit mängukvaliteedile negatiivset mõju.

„Kui me hästi ei alustanud, said vastased kohe mängu sisse. Meil oli probleeme vastuvõtul ja nad lõid paar ässa. Geimi lõpus tegime ise ka paar lubamatut viga. Me ei olnud mänguks kõige paremini valmis.“

Võõrustajatel siiski lustida rohkem ei lubatud. Ioannis Kalmazidise hinnangul said mehed vajaliku rütmi kätte, sest kui sai ise korralikku võrkpalli ei mängi, siis on ka keeruline selliseid vastaseid võita.

Samas peaks peatreeneri sõnul laupäeval Kuressaares mängitav korduskohtumine olema siiski pisut kergem, sest mängitakse kodusaalis ja suure tõenäosusega on taas mänguvalmis ka Hindrek Pulk. „Aga loomulikult peame ise võrkpalli mängima,“ rõhutas Ioannis Kalmazidis.

Saaremaa meeskonna resultatiivsemad olid Keith Pupart 15, Rauno Tamme 14, Sauli Sinnkonen ja Markus Uuskari 11 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.