main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitlus teisel korrusel. Alver Kivi

Võitlus teisel korrusel. Alver Kivi

Kalju standardid langetasid Kuressaare

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
07.04.2021
20:27

Eesti jalgpallimeistrivõistluste ühele medalipretendendile Nõmme Kalju FC-le koduväljakul tõsise lahingu andnud FC Kuressaarele löödi 0:2 kaotusmängus mõlemad väravad standardolukorrast.

„Sellised väravad lähevad treeneri arvele, sest minu põhimõte on jätkuvalt tsoonikaitse ja selliseks ka praegu jääb,“ rääkis Kure peatreener Roman Kožuhhovski, lisades, et nii saab selles olukorras vaadata minu otsa.

„Me mingeid momente muidugi muudame ja lisame ka uusi käike. Aga võib-olla peame mängima nendes olukordades veelgi suurema kontsentratsiooniga, et sellistes olukordades kindlamalt tegutseda.“

Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumise esimene poolaeg oli võimaluste vaene, kuid 42. minutil saatis Vladimir Avilov värava ette tulnud karistuslöögist palli Magnus Karofeldi seljataha.

„Saada selliste tugevate meeskondade vastu riietusruumi värav nõuab treenerilt meestele vastavaid sõnu,“ rääkis Roman Kožuhhovski. „Palju see siiski ei mõjutanud. Me tegime muudatused liinides, lisasime jõudu keskväljale ja rünnakule ning teisel poolajal kindlasti tugevdasime oma mängu.“

Teist poolaega alustasid hoogsamalt külalised ja kahel korral tegi Karofeld ka suurepärased tõrjed. Tasapisi said mängu ka väljakuperemehed, kuid vajalikku teravust ei olnud. Hoopis Avilov lõi 69. minutil oma teise.

Kalju lõpetas vähemuses, sest 80. minutil sai otse punase kaardi Vladislav Veremejev, kes karistusala joonel tõmbas maha Mattias Männilaane. Viimasel oli kohtumise lõpus ka hea võimalus lüüa auvärav, kuid pall tabas Kalju väravalatti.

„Minu hinnangul mängisime täna paremini, aga mis puutub tulemusse, siis sellist vajalikku rütmi ja toonust ei ole,“ tõdes Roman Kožuhhovski. „Meie mängudes oli selline suur paus ja nii ei ole meestel õnnestunud veel vajalikku konditsiooni kätte saada. Näen kaotuse põhjust selles.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.