main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Omas elemendis. Erakogu

Omas elemendis. Erakogu

Saaremaaga liitus sidemängija Jonathan Vega

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.07.2018
16:48

Saaremaa Võrkpalliklubi on leidnud endale lätlase Artis Caicsi kõrvale teise sidemängija Jonathan Omar Rivera Vega.

Jonathan Omar Rivera Vega omab Ameerika Ühedriikide passi ja on pärit Puerto Ricost. Tegu on 192 cm pikkuse ja 25. aasta vanuse mängumehega. Ta on mänginud ka Rootsi liigas, kus tunnistati liiga parimaks sidemängijaks.

Saaremaa VK mänedžeri Hannes Sepa sõnul on Jonathan Omar Rivera Vega õnnelik, et võrkpall annab talle võimaluse mängida erinevates maailma paikades, kohtuda erinevate inimeste ja kultuuridega.

“Mehe eesmärk on aidata oma uut klubi maksimaalselt ja võita võimalikult palju tiitleid tuleval hooajal,” lausus Sepp. “Eesti võrkpallist ja meie klubist mees enne väga palju ei teadnud, kuid peale meiega vestlust on ta end Eesti võrkpalli ja Saaremaa Võrkpalliklubi tegemistega kurssi viinud ja on õnnelik, et saab mängida professionaalses ja kõrgete sihtidega klubis.”

Hannes Sepp ütles, et see kes sidemängijatest rohkem mänguaega saab selgub treeningutel ja on treenerite valik, miks keda mingis mängus eelistada. “Meie eesmärk oli võtta kaks heal tasemel sidemängijat, kes on võimelised heal tasemel rünnakuid üles ehitama. Samas teeme aktiivselt tööd, et heal tasemel nurgaründaja veel meeskonda tuua.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.