main banner
Saaremaa Spordisõber logo
mercurius

Muhu Väina regatt jõudis eelviimase etapiga Pärnusse

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
14.07.2018
09:23

Pärast eelmist pikka etappi pakkus A. Le Coq 61. Muhu Väina regatt reedel purjetajatele oluliselt lühema ja hõlpsama päeva Dermoshop/Confido Kihnu-Pärnu etapil.Saaremaa Merispordi Seltsi alustest võttis ESTLYS II klassis võidu jaht Lliann (Margus Beljakov) ja klassis ESTLYS III oli jaht Mercurius (Margus Tasa) teine.

Enne viimast etappi üldarvestuses punktidele otsa vaadates on ESTLYS I grupis kahe punktiga juhtimas jaht Katarina Jee (Mart Tamm, Saaremaa Merispordi Selts) ja ESTLYS III grupis on liidril Liliann (Margus Beljakov, Saaremaa Merispordi Selts) kaheksapunktiline edumaa.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.