main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

Saaremaa võrkpallimeeskond alistas lähima jälitaja

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.11.2016
21:19

Jüri gümnaasiumi saalis mängitud Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas alistas Saaremaa meeskond Liider/Rae vald 3:1.

„Täna tegime tunduvalt parema partii, kui eile,“ ütles treener Asko Esna. „Servil saime vastased kaugemalt ja blokist saime tublisti punkte. Kaitsemäng ka oli tänu sellele parem. Saime mängu algul kohe ise vedama ja emotsiooni taha, kuigi esimese geimi kaotasime. Järgmistes geimides saime oma mootori veel paremini jooksma ja asjad laabusid kenasti.“

Asko Esna ütles, et eriti head meelt tegi talle see, et kolmanda ja neljanda geimi lôpus näidati sisu ja vôideti. „Keegi ansamblist välja ei langenud ja arvan, et tegime senise hooaja parema mängu,“ lausus ta.

Asko Esna märkis, et kindlasti oli tegu väga väärtusliku vôiduga, sest Liider/Rae Vald oli meie hetkel tabelit vaadates lähim jälitaja.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.