main banner
Saaremaa Spordisõber logo
100m kompleksujumise esikolmik Aljand, Liivamägi, Aavik. Kerth Aun

100m kompleksujumise esikolmik Aljand, Liivamägi, Aavik. Kerth Aun

Priit Aavikule neli medalit

Kategooriad: Ujumine
Autor: Alver Kivi
13.11.2016
18:32

Ujuja Priit Aavik osales 10.-11. novembril Tallinnas peetud võistlusel Kalev Open. Võistlustel osales kokku ligi 200 ujujat ning tal õnnestus poodiumile pääseda neljal korral.

Priit Aavik alustas võistlust 100 m liblikujumisega, kus pälvis hõbemedali. „Ainuke ujumine sel võistlusel, mis tegi meele väga mõrudaks,“ tunnistas ujuja. „Aeg oli kohutav ning see teine koht ka rõõmu ei valmistanud. Ei olnud ilmselt minu päev, sest soojendusel oli tunne väga hea.“

Võistluste teisel päeval saavutas Aavik kolm pronksmedalit – 50 m liblikas, 50 m selili ja 100 m kompleksis. „50 m liblikujumises oleks tahtnud aega alla 25-sekundi, aga kuna koormuseid alla ei võtnud selleks võistluseks, siis võib enam-vähem rahule jääda ka 25.26.ga. Ujumises tuleb kiirus puhkusega,“ lisas ta.

„100 m kompleksujumine valmistas kõige enam rõõmu, sest aeg 57.94 on vaid 30 sajandikku kehvem minu isiklikust rekordist ja maakonnarekordist. Hooaja keskel ei ole ma nii kiiresti veel ujunud kompleksi, mis on hea märk, et treeningud liiguvad õiges suunas. 50 m seliliujumises läksin üsna pingevabalt ujuma ja üritasin veealuse osaga head momentumi saavutada. Finišeerimine oli veidi lohakas ja paar kümnendikku läks sinna kaduma, aga aeg 26.53 on samuti hooaja keskel parim näidatud aeg.“

Järgmisena tahab Priit Aavik novembri lõpus startida Tartus ühel võistlusel ning siis juba Eesti lühiraja meistrivõistlustel, mis toimuvad 17.-19. detsembril Tallinnas.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.