main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehed saavad taas rõõmustada. Allan Mehik

Mehed saavad taas rõõmustada. Allan Mehik

Saaremaa Võrkpalliklubil kulus Pärnu alistamiseks viis geimi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
23.01.2020
22:00

Credit24 võrkpalliliigas koosseisuga eksperimenteerinud Saaremaa VK sai võõrsil raske 3:2 võidu Pärnu VK üle ja kuigi jätkatakse liidrina kaotati võitluses põhiturniiri esikoha eest oluline punkt.

“Meeskond võidab ja meeskond kaotab,” ütles peatreener Joannis Kalmazidis pärast mängu, lisades, et veidi oli seekord ka ebaõnne. “Pärnu mängis kohtumise esimese poole väga hästi, meie olime hädas rünnakuga ja punktide skoorimisega. Kui me oleks esimese geimi võitnud, olnuks ka tulemus teine.”

Kalmazidis oli tavapärases algkoosseisus teinud kaks muudatust, kui sidemängijana alustas Reto Giegeri asemel Artis Caics ja nurgaründaja positsioonil oli Javier Jimeneze asemel Rauno Tamme.

Esimeses geimis ohtralt mehi vahetanud Saaremaa sai küll ette 9:5, kuid pärast seda, kui võõrustajad jõudsid 16:16 viigini jätkus punkt-punkti mäng, milles oli lõpuks 28:26 parem Pärnu. Teises geimis said pärnakad kohe ette 4:0 ja kuigi Kalmazidis tõi lõpus sisse Giegeri ja Jimeneze oli võit Pärnu oma numbritega 25:21.

Joannis Kalmazidis ei pidanud tehtud mängu algul tehtud vahetusi ebaõnnestumiseks või altminekuks. “Meil on koosseisus 14 mängijat ja kõik peavad saama oma võimaluse,” selgitas ta. “Meil on ees palju kohtumisi, nädalaga on olulised mängud Selveri ja Almeriaga, mistõttu peab hoidma mängijaid piisavalt värskena.”

Nüüd jätkas Saaremaa oma põhikoosseisuga ja järgnes võidukas jõudemonstratsioon 25:13. 25:21 võideti ka neljas, kuigi jäädi 1:5 kaotusseisu. Otsustavas geimis oli Saaremaa 9:10 taga, kui toodi pööre. Esmalt teeniti kaks punkti blokiga ja viimased kolm punkti tõi Jimenez, kes lõi lõppseisuks 15:12.

“Meie mäng läks kindlamaks, sest need mehed on rohkem kokku mänginud,” selgitas Ioannis Kalmazidis paranenud mängupilti. “Blokikaitse saime korda, teenisime nii 24 punkti ja see on väga hea number. Muidugi saime ka rünnaku paremini tööle.”

Saaremaale tõid Keith Pupart ja Daniel Maciel 18 punkti, Beau Graham lisas 16, Henri Treial ja Javier Jimenez 11 punkti. Saaremaal on liiga liidrina 18 mänguga 44 punkti. Tartu Bigbankil on ühe vähem mänguga 40 punkti.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.