main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Fabian Plak

Saaremaa Võrkpalliklubiga liitus Hollandi koondise temporündaja Fabian Plak

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.01.2019
10:09

Kuna Saaremaa Võrkpalliklubi on vaevelnud temporündajate vigastuste käes, siis sellest tulenevalt otsustati enne üleminekuakna sulgumist 1. veebruaril tuua meeskonda lisa välismaalt.

Fabian Plak palgati hooaja alguses Itaalia esiliiga klubi Mondovi VC ridadesse, kus mängivad ka Eesti koondislased Kristo Kollo ja Henri Treial. Kuna Plak vajas möödunud suve lõpus operatsiooni toodi meeskonda tookord tema asemele Henri Treial. Nüüdseks on mängumees aga vigastusest täielikult paranenud ja Itaalias juba kuu aega pallitreeningutel osalenud. Samuti on mees tuttav Rainer Vassiljevile, kelle käe all ta möödunud hooajal treenis.

Plak on juba Saaremaal ja nädalavahetusel peab klubi eest ka esimesed mängud. Esimeste treeningute põhjal võime kinnitada, et Eesti meestelt saadud tagasiside peab paika – Plaki näol on tegu väga heade füüsiliste võimetega 21 aastase mängumehega, kellest loodame väga tõhusat abi nii rünnakul, kui blokis.

Klubi tänab koostöö eest Siim Ennemuisti. Nimelt on Siimu vaevanud erinevad probleemid põlvega, mis ei ole tal lubanud juba rohkem kui kaks kuud mängida. Kuna ka Pärnu meeskond otsis endale temporündajat ja avaldas soovi Ennemuist hooaja lõpuni oma meeskonda rendile võtta, siis üleminek sai poolte kokkuleppel ka teoks. Suure tõenäosusega saab Ennemuist Pärnu meeskonda ka sel hooajal veel aidata.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.