main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Urmas Tali on aja maha võtnud. Irina Mägi

Urmas Tali on aja maha võtnud. Irina Mägi

Saaremaa Võrkpalliklubi võttis kohustusliku võidu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
02.02.2019
19:50

Credit24 võrkpalliliigas võitis teisel kohal olev Saaremaa Võrkpalliklubi kodus üheksandal kohal oleva Daugavpilsi ülikooli 3:0.

Peatreener Urmas Tali andis mitmele põhimehele puhkust ning üritas leida kokkumängu sidemängijate ja värske täienduse Fabian Plaki vahel. Kuressaare spordihoones võideti kaks esimest geimi kindlalt 25:16 ja 25:18.

“Oli vaja soojaks mängida, nii kuidas täna vaja oli,” rääkis Urmas Tali. “Mart Toom ei ole siin saanud üldse ammu mängida, oli vaja uut poissi proovida, tuli sidemängijaid mängitada ja kõik, kes vaja said oma osa kätte.”

Uue täienduse Fabian Plaki kohta ütles Urmas Tali, et see oli talle siin esimene mäng ja eks ta peab võistkonnaga kokku sulama. “Aga kõrgus on olemas, tubli poiss ja pingutas vähemalt,” lausus ta.

Kolmandas geimis pidid aga võõrustajad tõsiselt pingutama ja lõpuks saadi külalistest jagu 27:25. “Neil õnnestus paar momenti enda kasuks pöörata,” tõdes Urmas Tali. “Tuli vastuvõtu viga, noor poiss tuli servima ja mehed mõtlesid, et saab kergemalt kätte. Selliseid mänge peab ka kontrollima, neid ei saa niisama mängida.”

Sam Boehm tõi parimana 17 punkti, Fabian Plak toetas teda 10 ja Harri Palmar 9 punktiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.