Saaremaa Võrkpalliklubi võttis kohustusliku võidu

Kategooriad: Võrkpall
02.02.2019
19:50

Credit24 võrkpalliliigas võitis teisel kohal olev Saaremaa Võrkpalliklubi kodus üheksandal kohal oleva Daugavpilsi ülikooli 3:0.

Peatreener Urmas Tali andis mitmele põhimehele puhkust ning üritas leida kokkumängu sidemängijate ja värske täienduse Fabian Plaki vahel. Kuressaare spordihoones võideti kaks esimest geimi kindlalt 25:16 ja 25:18.

“Oli vaja soojaks mängida, nii kuidas täna vaja oli,” rääkis Urmas Tali. “Mart Toom ei ole siin saanud üldse ammu mängida, oli vaja uut poissi proovida, tuli sidemängijaid mängitada ja kõik, kes vaja said oma osa kätte.”

Uue täienduse Fabian Plaki kohta ütles Urmas Tali, et see oli talle siin esimene mäng ja eks ta peab võistkonnaga kokku sulama. “Aga kõrgus on olemas, tubli poiss ja pingutas vähemalt,” lausus ta.

Kolmandas geimis pidid aga võõrustajad tõsiselt pingutama ja lõpuks saadi külalistest jagu 27:25. “Neil õnnestus paar momenti enda kasuks pöörata,” tõdes Urmas Tali. “Tuli vastuvõtu viga, noor poiss tuli servima ja mehed mõtlesid, et saab kergemalt kätte. Selliseid mänge peab ka kontrollima, neid ei saa niisama mängida.”

Sam Boehm tõi parimana 17 punkti, Fabian Plak toetas teda 10 ja Harri Palmar 9 punktiga.