main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Ivar Maar lõi võiduvärava. Alver Kivi

Karl Ivar Maar lõi võiduvärava. Alver Kivi

Meeskond võitis Tuleviku

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
02.02.2019
09:21

FC Kuressaare sai Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis mängitaval Taliturniiril teise võidu, kui alistas Viljandi JK Tuleviku kaotusseisust 2:1.

Esimesel poolajal domineeris väljakul kindlalt Kuressaare ja asjad hoiti kontrolli all ka suuremas osas teisest. Mänguseisu viigistas Sander Laht ja meeskonna 2:1 võiduvärava lõi Karl Ivar Maar.

“Tegime eelmise mänguga võrreldes sammu edasi,” rääkis peatreener Jan Važinski, lisades, et paremini võiks mängida rünnaku lõppfaasis. “Meil oli parem pressing, palliga olime enesekindlamad ja vastasest igas komponendis paremad. Aga tahan, et enne hooaja algust oleks veel mitmed asjad palliga ja pallita mängus paremad.”

Jan Važinski sõnul on tegelikult praegu tehtud tugevaid trenne ja mängitud on koormuse pealt. Seepärast pole mängijate jalad veel kõige värskemad. “Jätkame tööd,” märkis ta. “Mängud annavad meile siiski infot ja arutame kuidas veel paremini teha. Midagi sellist, mis hirmutaks ei ole, samas pole ka midagi, mis oleks okei. On hea, et oleme eelmise aastaga võrreldes konkurentsivõimelisemad.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.