main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Töö on tehtud. Allan Mehik

Töö on tehtud. Allan Mehik

Saaremaa Võrkpalliklubi mängis end kindlalt poolfinaali

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
28.10.2020
21:11

Võrkpalli Aadu Luukase karikavõistluste veerandfinaalis alistas Saaremaa Võrkpalliklubi ka korduskohtumises Tallinna Ülikooli 3:0 ja kohtub nüüd poolfinaalis Selver Tallinnaga.

Avamängus tulemusega 3:0 (25:14, 25:16, 25:9) peale jäänud Saaremaa ei teinud allahindlust ka kordusmängus. Peatreener Ioannis Kalmazidis saatis Tallinna Ülikooli spordihoones algkoosseisus väljakule Keith Puparti, Alexander Tuschi, Markus Uuskari, Rauno Tamme, Ragnar Kalde, Sauli Sinnkoneni ning Johan Vahteri ja Alari Saare. Kolmandas geimis sekkusid Nikodem Wolanski, Helar Jalg ja Wennder.

Oma meeskonna 3:0 (25:19, 25:12, 26:24) võidule tüürinud Ioannis Kalmazidis ütles, et tema ei oska öelda, kumb oleks olnud poolfinaalis Saaremaale parem vastane, kuid hindas tugevamaks siiski Selveri.

Samas on tal kurb meel, et ära jäävad eurosarja kohtumised Lausanne’i meeskonnaga. „Meil oli nendeks mängudeks väga korralik motivatsioon,“ lausus ta. „Aga meil on nüüd rohkem aega valmistuda järgmisteks kohtumisteks, sest emotsionaalselt on euromängud meile tähtsad.“

Saaremaa järgmise ringi vastane tuleb paarist Gorodoki Epitsentr-Podoljanõi (Ukraina) – Belgradi Partizan (Serbia). „Mõlemad on head meeskonnad,“ leidis Ioannis Kalmazidis, kelle hinnangul on soosiku osas serblased. „Partizan oma riigi meistrivõistlustel heal tasemel ja korralike mängijatega, kuid kahjuks me ei tea, kas need mängud üldse toimuvad.“

Aadu Luukase karikafinaal mängitakse nii naistele, kui meestele 22. detsembril meestest kõrgema asetusega (2018/2019 EMV) finalisti kodusaalis, saali puudusel või muul põhjusel loobumisel teise asetusega võistkonna kodusaalis.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.