main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Reinu ratsatalu ratsutajad peale 80 cm autasustamist. Mari-Ann Udeküll

Reinu ratsatalu ratsutajad peale 80 cm autasustamist. Mari-Ann Udeküll

Saaremaa ratsutajatele Hiiumaal kolm esikohta

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
14.03.2017
08:50

Pühapäeval, 12. märtsil toimus Linnumäe tallis Lääne Regiooni talvekarika 3. etapp. Saaremaalt oli võistlemas 14 hobust ja 15 ratsanikku.

Päev algas 80 cm parkuuriga, kus avatud klassi parimaks saarlaseks osutus Karmen Udeküll Wonderful Girlil, saavutades 5. koha. Samal kõrgusel oli eraldi arvestus ka ponidele, kus esikolmiku võitsid Reinu Ratsatalu ratsutajad. 1. Eeva Helga Kupits Wiktoorial, 2. Eeva Helga Kupits Wonderful Girlil ja 3. Marie Adele Abel Wiktoorial. 4. koha sõitis välja Luise Vevers Tebhiital Saare ratsakeskusest.

Järgnes 95 cm parkuur, kus esikoht tuli taas Saaremaale. Võitjaks osutus Jaagup Kallas Emperoril ja 2. Helina Täht Pärnal. Mõlemad võistluspaarid Saare ratsakeskusest.

Võistluspäeva lõpetas takistussõit kõrgusel 100/110 cm. Ka päeva kõrgeima sõidu esikoht toodi kodusaarele. Võitjaks tuli Luise Vevers Ruudil.

Enne talvekarika finaaletappi on karikasarja punktiarvestust juhtimas Saaremaa ratsutajad. 70-80 cm kõrgusel on hetkel esikohal Eeva Helga Kupits ja 90-100 cm Jaagup Kallas. Finaal juba aprillis Linnumäe tallis.

Mari-Ann Udeküll

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.