main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa ralli valiti Lääne-Eesti turismiarendajaks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
18.11.2017
09:03

Pärnus toimunud Lääne-Eesti turismikonverentsil tunnustati Lääne-Eesti 2017. aasta turismiarendaja tiitliga Saaremaa Rally MTÜ.

MTÜ Lääne-Eesti turism nõukogu esimees Annika Mändla ütles, et Saaremaa ralli tegijate tunnustamise näol on tegemist kollektiivse otsusega. „See on laiapõhjaline valik,“ märkis ta. „Oma sõna ütlesid siin erinevad alaliidud ja maakondade esindajad ning ju on siis selle võistluse korraldajad meie tunnustuse välja teeninud.“

Saaremaa ralli direktor Toomas Sepp ütles, et kui on otsustatud ralli korraldamist toetada, siis on see kindlasti välja teenitud. „Sellised asjad teevad loomulikult head meelt,“ tunnistas ta. „Aga ega ta üldist pilti suurt ei muuda, sest korraldamine ja eelarve täitmine on olnud vaja läbi raskuste ikka ellu viia.“

Turismiarendajana tunnustatakse neid, kes on juba pikaajaliselt eriliselt silma paistnud järjepideva arenguga, aidates sellega kaasa Lääne-Eesti kui turismiregiooni tuntusele ja on alati avatud koostööle eri osapooltega.

Aasta turismiteoks valiti suvel Haapsalus toimunud Tšaikovski festival. Aasta turismiteona tõstetakse esile objekte, sündmusi, ettevõtteid, võrgustikke või turundustegusid, mis või kes on eriliselt silma paistnud ajavahemikul septembrist 2016 kuni septembrini 2017.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.