main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Austraalia tolmusel katsel. @world/M-Sport

Austraalia tolmusel katsel. @world/M-Sport

Ott Tänak tõusis Austraalias kolmandaks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
18.11.2017
12:53

Austraalia MM-ralli laupäeval kaks kiiruskatset võitnud Ott Tänak tõusis kolmandaks kaotades Hyundail sõitvale Thierry Neuville’le 40,6 sekundiga.

Ennelõunast võistlust kokku võttes ütles Ott Tänak, et hommik oli päris hea ja sõideti välja mitu head aega, aga selleks et jõuda kõrgematele kohtadele tuleb leida lisakäiku. “Kokkuvõttes ei ole me ju kaugel, aga me soovime olla lähemal,” märkis rallipiloot. “Selleks me peame mõtlema, kuidas olla meist eespool olevatest poistest kiirem. Üritame anda endast parima, poodiumikoht on ainult viie sekundi kaugusel ja vaatame mida me suudame teha pärastlõunal.”

Rallipäeva kokku võttes ütles Ott Tänak, et üldarvestuses on seis palju positiivsem, kui reedel. “Meil oli autos palju parem tunne ja suutsime selle ka tulemuseks vormistada,” lausus saarlane, lisades, et pärastlõunal sai palju surutud ja olla tagasi poodiumikonkurentsis on hea asi.

“Pühapäeval on ees paar keerulist katset ja me peame püsima fookuses, kuid loodetavsti õnnestub meil aasta lõpetada järjekordse esikolmiku kohaga.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.