main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa ralli stardib Auriga juurest

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
05.09.2018
08:33

Seoses kesklinna remondiga antakse 51. Saaremaa ralli start tänavu Auriga kaubanduskeskuse juures, samas toimub ka võidukihutamise finiš.

Saaremaa ralli direktor Villi Pihl ütles, et kuna kesklinn on remondis, siis oli vaja leida uus koht ning kuna Auriga juures on suur ja sobiv plats, siis valiti ka see välja. „Algselt soovisime teha stardi ja finišipaiga lossihoovis, aga kuna ka seal algab remont, siis langes see variant ära,“ lausus ta.

Eesti autoralli meistrivõistluste ja Estonian R2 Challenge sarja viimane etapp,  51. Saaremaa ralli sõidetakse 12.-13. oktoobril. Villi Pihli sõnul on tänavu ka paar uut kiiruskatset, kuid neid ei saa ta veel avalikustada. Kindlasti toimub linnakatse pargi ja Spade juures.

Ralli uued korraldajad on tegelenud ka sellega, et saada starti nimekas seltskond, kuid konkreetsetest nimedest veel ei räägita. „Püüame siia saada häid sõitjaid, kuid kõik on lõplikult selge, kui nad on end registreerinud,“ märkis Villi Pihl.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.