main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karola Soe löge suunda sättimas. Mats Soomre

Karola Soe löge suunda sättimas. Mats Soomre

Karola Soele golfi meistrivõistluste hõbe

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
05.09.2018
08:35

Eesti meistrivõistlused golfis said lõpplahenduse Niitväljal, kui naiste klassis avapäeval hole-in-one löönud Annika Meos edestas lõpuks lähimat konkurenti Karola Soed üheksa löögiga. Pronks kuulus 2016. aasta meistrile Liis Kuulile.

“Reitingu (handicapi) järgi oleks võinud rahul olla ka kolmanda kohaga, seega mängisin natuke paremini ja minu reiting läks paremaks,” rääkis Karola Soe, kes ei olnud rahul teise päevaga.

“Kuna Annika Meosel oli enne võistlusi handicap 0,9 ja minul 4,0, siis oleks pidanud mina võitmiseks ennast mitme kordselt ületama või temal mäng täielikult ebaõnnestuma. Ta tegi ka väga tugevad esimesed kaks päeva ja see andis talle suure eelise.”

Karola Soe ütles, et on kokkuvõttes võistlusega väga rahul ja handicap langes 3,3-le. “Tänu oma treeneri Mari Rauna poolt koostatud kavale, olin nii füüsiliselt kui ka vaimselt väga hästi ette valmistatud. Olen oma arenguga väga rahul ja tänan teda kõige selle eest,” jagas ta oma treenerile tunnustust.

Nüüd ootavad veel ees Saaremaa Open ja samuti sooviks Karola Soe osaleda mõnel Skandinaavia kvalifikatsiooni turniiril. Lõplikud plaanid pole veel treeneriga paika pandud.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.