main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiskond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Naiskond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Saaremaa naiskond avas põhiturniiril võiduarve

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
16.10.2022
07:36

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas mängis Saaremaa naiskond selle hooaja teise mängu, kui kodusaalis mindi vastamisi Kastre valla naiskonnaga, keda suudeti alistada tulemusega 3:1 (-24, 18, 15, 15).

Mängu kommenteerib naiskonna liberona mänginud Kaia Piipuu: “Vastased olid head – tublid noored tüdrukud, kes ei andnud seda võitu meile üldse mitte lihtsalt! Nad mängisid hea rünnaku ja kaitsega, aga eriti raskeks tegid nad meie ründajate elu oma hea blokiga.

Esimeses geimis juhtisime lõpus, aga andsime selle geimi paraku ikkagi ära… samas takkajärgi tundub, et see väike “äratus” kulus kõigile ära ja järgmistes geimides andsid kõik endast juba natuke rohkem ja nii see võit tuligi Meeskonnatunnetus platsil oli hea. Kõik mängijad olid nii tublid ja toredad. Eriti tahaks seekord välja tuua Marju, kes tuli mängu 3. geimis, kuid tõi endaga kaasa võimsa emotsiooni, näidates õige saarenaise jõudu ja osavust.”

Marju Noore kokkuvõte tänasest mängust: “Ma ütleks ka, et täna oli tegelikult päris hea mäng. Esimene geim küll oli konarlik, kuid siis sai naiskond ennast kokku võetud. Mul isiklikult oli väga heameel naiskonnaga üle pika aja jälle koos mängida (Marjul jäi eelmine hooaeg pooleli vigastuse tõttu – toim.). Kõik me olime väga tublid!”

Enim punkte tõi tänases mängus nurgaründaja Janne Järvalt (17p, +11), kellele järgnesid Maria Varik (11p, +6) ja Cristin Lepp (10p, 0).Uus mäng on aga juba järgmisel nädalavahetusel taaskord Kuressaare Spordibaasis, kui naistel tuleb rinda pista möödunud hooaja vöitjaga, Pärnu SK.

Saaremaa Võrkpalli Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.