main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pildil vasakult - Margit Lepp, Siim Sooäär, Jaanus Raamat, Tanel Raamat, Marko Riiu ja Aarne Kauber. Eesreas vasakult Siljar Pahapill ja Aigar Paiste. SK Kaarma

Pildil vasakult - Margit Lepp, Siim Sooäär, Jaanus Raamat, Tanel Raamat, Marko Riiu ja Aarne Kauber. Eesreas vasakult Siljar Pahapill ja Aigar Paiste. SK Kaarma

Mängiti möllky toaturniir

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
16.10.2022
07:31

Kaupäeval mängiti ajaloo esimene toamölkky turniir Saaremaal, kui Eikla klubis mängiti paarismängu ja osalemas oli 12 tiimi.

Pika päeva lõpuks mängisid finaalis Team Kaubi vs Team Uustla. Siin näitas võimu ja võttis võidu 3:0 Team Kaubi. 3.-4. koha matš oli aga tasavägine, kus kohtumas EST ja Pika. Seisul 2:2 oli vaja ka otsustavat viiendat mängu ja kuigi võiduvõimalusi oli mõlemal, siis kolmandal katsel vormistas võidu EST tiimi liige Marko Riiu ja nii 3:2 matsi võit ja kolmas koht neile.

  1. Team Kaubi (Saaremaa), Tanel Raamat ja Jaanus Raamat.
  2. Team Uustla (Saaremaa), Margit Lepp ja Siim Sooäär
  3. EST (Tallinn), Aarne Kauber ja Marko Riiu
  4. Pika (Saaremaa), Siljar Pahapill ja Aigar Paiste
  5. koht, ehk B turniiri võitjad olid tiim Dagö ( Hiiumaa ), Urmas Mikk ja Ruudi Väärtnõu.

C- turniiri võitjad olid kohalikud neiud Eiklast  Kertu Kukk ja Elis Tänav.

SK Kaarma

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.