main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Airi Raamat ametipostil. Saaremaa Merispordi Selts

Airi Raamat ametipostil. Saaremaa Merispordi Selts

Saaremaa Merispordi Selts sai tegevjuhi

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
10.07.2021
10:23

Saaremaa Merispordi Seltsi ja Kuressaare jahisadama tegevjuhina alustab 12. juulist tööd Airi Raamat.

Airi Raamatu suurimaks eesmärgiks selles rollis on leida klubi noorpurjetajatele toetajaid, et nad saaksid treenida ja võistelda parimates tingimustes ning leida uusi ja huvitavaid projekte, kus kaasa lüüa. Lisaks on tal soov arendada ja kaasajastada Kuressaare jahisadamat, et see oleks matkapurjetajate seas populaarsuse tipus.

Airi Raamatul on visioon tuua rohkem täikasvanuid ja noori merele lähemale, elavdada seltsi elu ning muuta Kuressaare jahisadam seltsi aluste kodusadamaks. „Tegemist on ideaalse olukorraga, kus ristusid minu suur unistus ja selline võimalus,“ rääkis ta klubi pressiteate vahendusel.

„Selliseid pakkumisi ei tule just igapäev ja seepärast võtsingi selle koha vastu suure põnevuse ja entusiasmiga. Olgugi, et olen aastaid mandril töötanud erinevates ettevõtetes, siis teadsin alati, et tulen Saaremaale tagasi ja soovin Saaremaa heaks töötada.“

Airi Raamat on lõpetanud Hiiumaal väikesadamate eriala, muuhulgas läbinud kaks praktikat Soomes ja Itaalias. Ta on töötanud Veeteede ametis, Cleveronis ja üle 10 aaasta Tallinna sadamas.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.