main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa koondis esmakordselt Eesti talimängudel

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
02.03.2018
08:19

34. Eesti omavalitsuste talimängud toimuvad 3.-4. märtsil Viljandis, kus Saaremaa võistkond on esindatud murdmaa- ja mäesuusatamises, lumelauaspordis, ujumises, kabes, males.

Oma osaluse on juba teinud korvpallimeeskond. Uue suure valla au asub kaitsma ka abivallavanem Jüri Linde, kes on osalemas vallajuhtide võistluses, kus peab jaguma nutti mälumänguks ja osavust orienteerumiseks lossimägedes.

Ühtne Saaremaa vald läheb mängudele vastu suurte ootustega, sest tõestamist ja võrdlemist saab olema kindlasti mitmel alal. Stardijoonel on selle aasta parim suusamees Karl Jakob Toplaan, kes on võitnud mõlemad seni Saaremaal peetud suusasõidud ning muidugi maletajad, kes on heade tulemustega Jõudi meistrivõistlustel meid varemgi rõõmustanud. Hoiame valla lippu kõrgel ja anname endast parima, et ühtne Saaremaa ka spordimaailmas silma paistaks.

Marden Muuk

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.