main banner
Saaremaa Spordisõber logo
jersey__________wi160hemoscalebgwhite

Jersey lootus UEFA-sse saada püsib elus

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
02.03.2018
08:21

Slovakkias Bratislavas toimunud Euroopa jalgpalliliidu UEFA kongressil ei toetatud esialgu Jersey soovi saada organisatsiooni samasuguseks liikmeks nagu Rahvusvahelisse Saarte Mängude Assotsiatsiooni kuuluvad Fääri saared ja Gibraltar. UEFA liikmete jah sõna oleks avanud ka olulise ukse samu mõtteid heietavale Ahvenamaale.

Jersey jalgpalliliidu president Phil Austin ütles, et on selgelt tulemuses pettunud. “Samas oli mul võimalus rääkida UEFA presidendi Aleksander Ceferiniga ja küsida temalt, kuidas organisatsioon saab Jersey jalgpalli toetada, kui me ei ole liikmed,” lausus ta. “President kutsus meid enda ja oma meeskonna liikmetega kohtuma ja saime selgust, et uks ei ole täielikult suletud. Me täname teda selle kutse eest.”

Samas tahab Phil Austin tänada kõiki, kes Jersey pürgimusi on toetanud. “Meil on kindel plaan jätkata UEFA-ga dialoogi, et aidata kaasa Jersey jalgpalli arengule,” märkis ta.

Pressikonverentsil ütles Ceferin et UEFA on muutusteks avatud, kuid selleks on vaja kahe-kolmandiku organisatsiooni liikme toetus. “Kui soovite minu isiklikku seisukohta, siis hetkel minul seda veel ei ole,” vahendas This Is Jersey Ceferini sõnu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.