Saaremaa kohtub finaalis Tartuga

Kategooriad: Võrkpall
15.04.2018
19:56

Täna selgus teine Eesti meistrivõistluste finalist, kui Bigbank Tartu alistas poolfinaalis kolmandat korda Pärnu VK. Seega kohtub tiitlikaitsja Selver Tallinna konkurentsist lülitanud Saaremaa VK finaalseerias Tartu meeskonnaga, vahendab volley.

Et Tartu juhtis enne tänast seeriat 2:0, oli Pärnul vaja finaalilootuste säilitamiseks kindlasti võitu. Tänane mäng Pärnu kodusaalis kulges aga Avo Keele hoolealustele väga keeruliselt, kui avageim kaotati 22:25 ja teine 19:25. Murrangut ei suudetud mängu tuua ka kolmandas vaatuses, kus Tartu pääses geimi keskel 14:10 juhtima.

Edu hakkas sulama geimi lõpus, kui Pärnu tuli kahe punkti kaugusele 20:22. Järgmised punktid kuulusid aga Tartule ja esimene matšpall tuli seisul 24:21. Kevin Saar päästis veel punkti Pärnule, ent eksis siis servil ja geim kuulus Tartule tulemusega 25:22 ning kogu kohtumine seega 3:0 (25:22, 25:19, 25:22) Tartule. Pärnu resultatiivseimana kogus Kevin Saar 10 punkti (+4).