main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pall on üleval. Alver Kivi

Pall on üleval. Alver Kivi

Saaremaa kaotas kodus Rakverele

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.11.2019
17:32

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas kaotas Saaremaa kodus Rakvere SK-le 0:3 (25:27, 20:25 ja 17:25).

“Usk endasse kadus teise geimi keskel, sest nende blokk pidurdas meie rünnakud päris hästi ära ning sealt hakkas meestel tekkima ebakindlus ja kadus usk oma võimetesse,” märkis peatreener Raili Sepp.

“Võimalik, et esimese geimi kaotus napp kaotus mõjutas ka hilisemat mängu,aga mehed on päris suure kogemusega ja see ei tohiks sellist äralangemist mõjutada. Tegelikult oli ju teise geimi algus ju ka päris hea, aga siis tuli vahe sisse.”

Raili Sepa sõnul mindi mängule teadmisega, et Rakvere meeste servipommid on väga võimsad, kuid selle pealt võib meeskonna vastuvõtuga rahule jääda. “Kuigi nad lükkasid meid võrgust eemale ja keskmängija palju tööd ei saanud,” lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.