main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Treener Reivo Vinter oma poistega. FC Kuressaare

Treener Reivo Vinter oma poistega. FC Kuressaare

FC Kuressaare 2008 poisid käisid Rõõm Jalgpallist turniiril

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.11.2019
13:37

Tallinnas toimuval traditsioonilisel jalgpalliturniiril Rõõm Jalgpallist sai FC Kuressaare 2008 grupp penaltiseerias saadud napi kaotusega lõpuks 8. koha.

“Läksime turniirile mitmete puudujatega vigastuste ja haiguste tõttu, lisaks said kolm mängijat veel turniiri jooksul kergemaid vigastusi ja lõpuks kujunes turniir seepärast päris keeruliseks,” rääkis treener Reivo Vinter.

“Poisid olid kohati palliga väga okeid, see mulle meeldis. Kuid rahul ei saa kindlasti olla kaitsetegevusega, teeme liiga palju lihtsaid eksimusi ja üks-ühe vastu olukorrad vajavad parandamist.”

Võistkonnas mängisid Joosep Pitk, Aleksander Aulik, Oliver Liias, Henri Jürgens, Oskar Pihel, Hubert Spitsõn, Karl-Ernst Lepmaa, Karl Artur Sipelgas, Hendrik Õigemeel, Raido Õispuu, Eke Tarkin ja Kerton Lokna.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.