main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa judokate esinemine Tartus

Kategooriad: Judo
Autor: Alver Kivi
25.11.2017
10:09

Eesti judoliit ja judoklubi DO viisid  A.Le Coq´i spordiklubis läbi K. Keeraku nim. laste judopäeva. Osavõtjaid oli seekord üle 500.

Peale Eesti klubide olid esindatud veel seitsme riigi noored sportlased. Saaremaa spordikooli esindasid turniiril kolm poissi. Kõige paremini  esines Romet Raad U-12 vanuseklassi kehakaalus +46 kg. Kehakaalus võistles 28 poissi. Ühe kaotuse ja kolme võiduga jõudis Romet Raad pronksmedali matšini, kuid pidi kahjuks alla vanduma Läti judokale.  Romet Raad on viimasel ajal võistelnud stabiilselt hästi ja saanud ka väljateenitud medaleid rasketelt turniiridelt. Sellel turniiril pidi ta leppima viienda kohaga.

Samas vanuseklassis võistelnud Markus Trei kehakaalus -38 kg pani välja kõik mis tal oli aga langes pärast esimest võitu kahe kaotusega välja.  Ramon Mägi oli kehakaalus -30 kg paar aastat tagasi üks kindlamaid medalipoisse. Seekord langes ta ühe kaotusega välja. Negatiivselt on mõjunud kindlasti paljud puudumised trennidest, sest  kõik eeldused on tal olemas.  Ees ootavad uued võistlused. Püüame seal ka paremini esineda.

Olev Väin

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.