main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskonna ridadesse kuuluvad ka Niidu FC mängijad. Alver Kivi

Meeskonna ridadesse kuuluvad ka Niidu FC mängijad. Alver Kivi

Saaremaa JK aameraas hakkab mängima kolmandas liigas

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.02.2019
15:54

Paari aastase pausi järel on Saaremaa JK aameraaS taas Eesti meeste jalgpallimeistrivõistlustel kaasa mängimas, seekord asutakse võistlustulle kolmandas liigas.

“Ajendiks on noorte soov end jalgpallis proovile panna ja tõestada,” rääkis klubijuht Andre Käen. “Kuna Saaremaa meistrivõistlused jäävad senisel kujul ära, sest kolme meeskonnaga pole mõtet mängida, siis on palju neid, kes sooviks siiski jalgpalli pisut tõsisemalt edasi mängida. Tahame läbi kolmanda liiga anda neile siiski väljundi.”

Andre Käen ütles, et põhirõhk on noortel, kuid isikuliselt ei soovinud ta veel kedagi välja tuua. “Isemajandamise peal toimetame ja nimekirjas on 24 mängijat,” lausus ta. “Kui sportlikest eesmärkidest rääkida, siis oli plaan alustada neljandast liigast ja jõuda aste kõrgemale. Jalgpalliliidust pakuti aga kolmandat ja võtsime selle ettepaneku vastu.”

Klubijuhi sõnul on plaan mängida ikka mitu hooaega ja kõigepealt püütakse sisse elada. “Ei usu, et meid ootab seal mingi tuumateadus,” märkis Andre Käen. “Kaotama kindlasti ei lähe ja midagi eriti hullu ei tule. Proovime oma koosluse kogenumatest ja noorematest mängijatest toimima saada. Janek Meet on lubanud treenerina oma oskuste ja kogemustega seda asja vedada.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.