Saaremaa asus pronksiseeriat juhtima

Kategooriad: Võrkpall
03.04.2019
21:30

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste kolme võiduni mängitava pronksiseeria avakohtumist Rakvere Võrkpalliklubi vastu valitses kindlalt Saaremaa Võrkpalliklubi, kes 3:1 võiduga asus seeriat juhtima.

Rakvere spordihoones lõppesid geimid 25:17, 21:25, 25:14 ja 25:19. “Võitma pidi,” märkis peatreener Urmas Tali. “Ülejäänu ei mängi selles seerias rolli, olenemata numbritest, mis mõlemale poole langevad.”

Saaremaa resultatiivsemad olid Rauno Tamme 14 ja Siim Põlluäär 12 punktiga. Rakvere poolel tõid saarlastest Andris Õunpuu 14 ja Denis Losnikov 1 punkti.

Kaks järgmist kohtumist mängitakse reedel ja pühapäeval Kuressaares ning edu korral kuuluvad tänavu pronksmedalid Saaremaale. “Reedel puhuvad uued tuuled,” tõdes Urmas Tali.

“Kõik sõltub meist endist. Kui ise kehvemini mängime, siis võib minna nagu täna teises geimis. Rakvere mehed oskavad mängida küll ja kui järgi anname võib kõike juhtuda.”

Urmas Tali sõnul tahab nii tema isiklikult, kui meeskond kindlasti hooaja medaliga lõpetada. “Ilma pronksita oleks meie hooaja lõpp katastroofiline, aga eks ka pronksi hind on üsna kõrgeks muutunud,” lausus peatreener.