main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond sammub väljakule. Allan Mehik/soccernet

Meeskond sammub väljakule. Allan Mehik/soccernet

FC Kuressaare tuleb Maardust kaotusega

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
03.04.2019
21:53

Loiult alustanud FC Kuressaare sai taas teisel poolajal mängu käima, kuid esimesel poolajal sisse lastud värav tõi jalgpalli Premium liigas võõrsilt 0:1 kaotuse Maardu Linnameeskonnalt.

“Maardul oli rohkem värskust ja suurem motivatsioon,” tõdes peatreener Jan Važinski. “Fakt on see, et esimesel poolajal läks meie mäng pärast kaotusseisu jäämist paremaks. Kõvat survet ei saanudki peale, kui üksikud ohtlikud löögid välja arvata.”

Maardu kunstmuruväljakul mängitud kohtumises lõi võõrustajate võiduvärava 18. minutil Vadim Aksjonov. Maardu meestel oli veel mitu head võimalus skoori teha, saarlased häid momente ei saanud.

Teise poolaja jooksul tõi peaeatreener Jan Važinski vahetusest sisse Karmo Paju, Karl Ivar Maari ja Elari Valmase ning mäng paranes. Tekkisid ka väravavõimalused ja neist parim oli taas karistuslöögist Sander Lahel, kuid pall lendas napilt väravast mööda.

“Hakkasime jälle kiirustama ja lubasime neil pidevalt vastata kontratega,” selgitas Jan Važinski. “Kaitsjad ja poolkaitsjad pidid palju jooksma ja see tegi olukorra raskeks. Liiga vara hakkasime riskima ja tulid pallikaotused. Lisaks oli väljak väiksem ja Maardu mehed on sellega paremini kohanenud.”

Meeskonna kapten Mario Pruul ütles, et mehed olid uimased ja tundus, et oldi endale ise pinged peale pandud. “See kõik viis mentaalselt paigast ära,” tõdes ta. “Olime närvilised, vaidlesime ja seda vajalikku meeskonnatunnet ei olnud. Maardu mängis isuga ja võitu väärt. Loodetavasti äratab see kaotus mehed üles ja kõik saavad aru, et enne ei ole tabelis midagi, kui punktid on käes.”

Jan Važinski oli osaliselt oma kapteni hinnanguga nõus. “Peame selle kõik unustama, sest järgmine mäng on kodus Kaleviga, mis on mõlemale meeskonnale ülimalt oluline,” märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.