Saaremaa alustas finaalseeriat kaotusega

Kategooriad: Võrkpall
02.05.2018
23:39

Saaremaa Võrkpalliklubi alustas meistrivõistluste finaalseeriat kodus kaotusega, kui tunnistati BIGBANK Tartu 3:0 (31:29, 25:22, 25:17) paremust.

Kuressaare spordihoones mängitud kohtumises ületasid külalised võõrustajaid igas elemendis. Saarlaste mängus oli ainus helgem moment esimeses geimis, kui Matej Hukeli servidest tuldi välja 13:20 kaotusseisust, aga geimi siiski võita ei suudetud.

Saaremaa Võrkpalliklubi peatreener Urmas Tali tunnistas, et ei tulnudki finaali tunnet. “Proovisime, aga mängu käima ei saanud,” tõdes kogenud loots. “Tulemus väljendab jõudude vahekorda ja Tartu oli täna parem. Võiks ju mõelda, et pärast kahe nädalast pausi on meestel mängunälg, aga realiseerimisega ei saadud üldse hakkama. Liiga lihtsalt andsime ära, Tartu ei pidanud end üldse eriti kulutama.”

Enne seeriat peeti Saaremaad favoriidiks, kuid Urmas Tali hinnangul võidukohustuse all keegi kokku ei vajunud. “Aga see, et mind treeningutel ei olnud andis kindlasti tunda ja nii finaalseerias ei tehta. Aga veel on vaja palju võite, kuigi kodueelise mängisime maha. Tartust tuleb kindlasti midagi kaasa saada.”

Nelja võiduni peetava seeria teine kohtumine peetakse 4. mail Tartus A. Le Coqi spordihoones.