main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ken Torn Saaremaa rallil. OT Racing

Ken Torn Saaremaa rallil. OT Racing

Ken Torn hakkab kodus sõitma Aleks Leskiga

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
02.05.2018
16:31

MM-rallidel koos Kuldar Siku ja Ken Järveojaga juba kätt proovinud rallipiloot Ken Torn võttis endale kodustel rallidel kaardilugejaks seni Chrislin Sepaga sõitnud Aleks Leski, kuna Kuldar Sikul on Eestis veidi teised kohustused.

„Eks üks hetk tuleb hakata ka kaardilugejaid kasvatama,“ rääkis Ken Torn. „Kuna Saaremaal üks selline mees on ja tal endal on huvi suur, siis proovime. Oleme juba pikalt ka perekonna tuttavad ja tunneme üksteist hästi.“

Värske rallipaar on teinud juba ka esimesed testsõidud ja Ken Torni hinnangul tulid need väga hästi välja. „Aleks on teinud töö nii nagu ma soovin,“ märkis rallipiloot, lisades, et olud on küll uued, aga küll see kiirus ka üles saadakse, kuid tööd on vaja kindlasti teha.

“Kui selline pakkumine tuli, siis pikalt ei mõelnud, see võimalus on vaja ära kasutada,” rääkis Aleks Lesk. “Esimesed muljed on väga head, kiirus on ikka midagi muud. Kui varem sai vahel ikka aknast välja vaadata, siis nüüd peab vaid legendi lugema.”

Esimene ühine võistlus tehakse juba Tallinna rallil ja Ken Torni sõnul on eesmärk nagu alati ikka võita. „Eks me peame siin veel koostööd lihvima, aga see ei saa olla põhjuseks, miks me aeglasemalt peaks sõitma,“ lausus ta.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.