main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Liliana Torn on liider kuuel alal. Irina Mägi

Liliana Torn on liider kuuel alal. Irina Mägi

Saare maakonna 2019. aasta naiste kergejõustikuedetabel

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
22.04.2020
08:45

Tõnu Vaheri poolt koostatud edetabelis on edukamad sportlased on Liliana Torn ja Marilis Remmel.    

100 m                                                                                                                                     

12,70 U20 Kärt Õunapuu       19.03.00                                                        OG 01.06   Kuressaare

13,52 U16 Brigite Hollo          26.08.04                                                      SÜG 22.05   Rakvere

13,64 U20 Marilis Remmel    11.04.01                                                         KG 01.06   Kuressaare

13,79 U20 Hedili Nõu             26.03.01                                                         KG 01.06   Kuressaare

14,26 U18 Brita Munk            01.11.02                                                         KG 22.05   Rakvere

14,2   U16 Lisett Alt                24.05.04                                     Tornimäe kool 31.05   Kuressaare

14,73 U18 Eva Sagor              12.04.02                                                       SÜG 01.06   Kuressaare

14,7   U16 Margarita Vaha    27.07.04                                                          KG 31.05   Kuressaare

14,8.  U16 Annika Kuuskor   18.11.04                                                Kärla PK 31.05   Kuressaare

15,09 U18 Helena Aavik        15.05.02                                                          KG 22.05   Rakvere

13,8 # U18 Johanna Nõukas 08.09.02                                                         OG 25.05   Kuressaare

13,9 # U16 Keidi Keerberg     01.12.04                                                        KG  25.05   Kuressaare

14,1 # U23 Hannagret Luks   16.09.98                                          SK Sinimäe 25.05   Kuressaare

14,3 # U18 Eva Sagor              12.04.02                                                      SÜG 25.05   Kuressaare

14,4 # U14 Cristella-Maia Tamm 11.02.07                                       Leisi kool 25.05   Kuressaare

14,5 # U14 Kärt Praks             14.03.06                                                         KG 25.05   Kuressaare

14,5 # U18 Oona Koplimäe    30.04.03                                                         KG 25.05   Kuressaare

 

200 m                                                                                                                                     

28,04 U20 Marilis Remmel    11.04.01                                                         KG 25.05   Jekabpils

30,00 U16 Senta Koplimäe    06.05.05                                                         KG 10.07   Pärnu

30,14 U16 Lisett Alt                24.05.04                                        Tornimäe PK 09.06   Tallinn

31,52 U14 Jennifer Mook      21.03.06                                                         KG 10.07   Pärnu

 

400 m                                                                                                                                     

1.07,74 Helina Pärn                01.09.83                                        SJK aaMeraaS 10.08 Vilnius

1.08,62 U16 Keidi Keerberg  01.12.04                                                             KG 09.07 Pärnu

1.10,70 Eliise Hoogand          30.05.93                                   Treeningpartner  01.06 Kuressaare

1.10,98 h U16 Senta Koplimäe 06.05.05                                                       KG  26.01 Tallinn

1.11,18 U16 Lisett Alt          24.05.04                                             Tornimäe PK 01.06 Kuressaare

1.16,94 U18 Eva Sagor         22.04.02                                                           SÜG 01.06 Kuressaare

 

800 m                                                                                                                                     

2.29,34 U16 Õnnely Rahu  05.03.05                                                       Leisi kool 10.07 Pärnu

2.31,37 U20 Marilis Remmel 11.04.01                                                               KG 26.05 Jekabpils

2.32,0 U23 Hannagret Luks    16.09.98                                            SK Sinimäe 25.05 Kuressaare

2.33,6 Eliise Hoogand            30.05.93                                    Treeningpartner 25.05 Kuressaare

2.34,71 Liliana Torn                21.11.69                                  Täppsportlased MTÜ 10.07 Kohila

2.35,2 U16 Lisett Alt               24.05.04                                          Tornimäe PK 20.09 Kuressaare

2.38,71 h Helina Pärn             01.09.83                                               SJK aaMeraaS 09.03 Tallinn

2.46,37 U20 Elo Nõmm          05.03.00                                                        SÜG 01.06 Kuressaare

2.51,63 U20 Luise Vevers      30.11.01                                                         SÜG 22.05 Rakvere

2.52,0 U18 Grete-Liis Roosioks 04.08.03                                                       KG 25.05 Kuressaare

2.53,0 U20 Hedili Nõu               26.03.01                                                         KG 25.05 Kuressaare

 

1000 m                                                                                                                                   

3.18,39 Liliana Torn                   21.11.69                                 Täppsportlased MTÜ 19.06 Kohila

3.26,51 Eliise Hoogand             30.05.93                                          Treeningpartner 08.05 Tartu

3.30,0 U16 Lisett Alt                 24.05.04                                        Tornimäe PK 01.07 Kuressaare

3.31,6 Helina Pärn                     01.09.83                                       JK aaMeraaS 01.07 Kuressaare

4.14,1 U12 Marili Paimre         17.05.08                                                         KG 01.07 Kuressaare

4.16,2 Kaja Õispuu                    10.05.73                              Ilustuudio Mimoos 01.07 Kuressaare

4.16,5 Maris Talvik                    19.04.85                                              JK Sarma 01.07 Kuressaare

4.26,4 Mari Laanekivi               02.09.83                                           Kuressaare 01.07 Kuressaare

4.31,9 U10 Mirjam Paimre      08.06.10                                                          KG 01.07 Kuressaare

4.37,7 U10 Mirtel Paimre        08.06.10                                                          KG 01.07 Kuressaare

 

1500 m                                                                                                                                   

5.07,31 U16 Õnnely Rahu        05.03.05                                                        Leisi kool 13.07 Võru

5.13,92 U16 Lisett Alt               24.05.04                                                     Tornimäe PK 13.07 Tartu

5.15,33 Liliana Torn                   21.11.69                                  Täppsportlased MTÜ 15.05 Kohila

5.16,55 U23 Hannagret Luks    16.09.98                                                   SK Sinimäe 13.07 Tartu

5.18,5 Eliise Hoogand                30.05.93                               Treeningpartner 21.06 Kuressaare

5.24,2 Helina Pärn                      01.09.83                                       JK aaMeraaS 21.06 Kuressaare

6.46,1 Kaja Õispuu                     10.05.73                             Ilustuudio Mimoos 21.06 Kuressaare

6.46,4 Riin Magus                       18.05.85                            Naerusuu lasteaed 21.06 Kuressaare

6.46,9 U12 Marili Paimre          17.05.08                                                        KG 21.06 Kuressaare

7.00,2 Maris Talvik                     19.04.85                                            JK Sarma 21.06 Kuressaare

 

1 miil                                                                                                                                      

5.42,11 Liliana Torn                    21.11.69                                  Täppsportlased MTÜ 21.08 Kohila

5.59,9 Eliise Hoogand                 30.05.93                                Treeningpartner 03.05 Kuressaare

6.07,4 U16 Lisett Alt                   24.05.04                                       Tornimäe PK 03.05 Kuressaare

6.39,4 Taimi Kangur                   14.10.72                                             Leisi kool 03.05 Kuressaare

7.11,6 Kaja Õispuu                     10.05.73                             Ilustuudio Mimoos 03.05 Kuressaare

7.46,8 Katrin Tänav                    15.02.72                                              JK Sarma 03.05 Kuressaare

9.14,7 U14 Liisa Naulainen     24.12.07                                                      KG 03.05 Kuressaare

 

2000 m                                                                                                                                   

7.02,90 Liliana Torn                 21.11.69                                    Täppsportlased MTÜ 07.08 Kohila

7.39,9 U16 Lisett Alt                24.05.04                                         Tornimäe PK 13.05 Kuressaare

8.32,4 Taimi Kangur                 14.10.72                                               Leisi kool 13.05 Kuressaare

9.17,5 U12 Marili Paimre        17.05.08                                                          KG 13.05 Kuressaare

9.18,0 U10 Mirjam Paimre     08.06.10                                                          KG 13.05 Kuressaare

9.18,4 U10 Mirtel Paimre       08.06.10                                                           KG 13.05 Kuressaare

9.21,6 U12 Lisandra Püüa       22.02.08                                                        KVK 13.05 Kuressaare

9.39,9 Maris Talvik                   19.04.85                                               JK Sarma 13.05 Kuressaare

9.48,9 Katrin Tänav                  15.02.72                                               JK Sarma 13.05 Kuressaare

10.21,4 U12 Miia Kubjas         11.09.09                                                          KG 13.05 Kuressaare

 

3000 m                                                                                                                                   

11.19,9 U16 Lisett Alt               24.05.04                                        Tornimäe PK 05.08 Kuressaare

11.20,56 Liliana Torn                21.11.69                                  Täppsportlased MTÜ 08.05 Kohila

11.23,4 Eliise Hoogand             30.05.93                                 Treeningpartner 31.05 Kuressaare

11.54,1 U16 Õnnely Rahu        05.03.05                                              Leisi kool 31.05 Kuressaare

12.02,13 Helina Pärn                01.09.83                                                JK aaMeraaS 10.08 Vilnius

12.48,9 Taimi Kangur               14.10.72                                              Leisi kool 05.08 Kuressaare

14.06,7 Maris Talvik                 19.04.85                                               JK Sarma 05.08 Kuressaare

14.53,5 Mari Laanekivi             02.09.83                                          Kuressaare 05.08 Kuressaare

14.59,5 Katrin Tänav                15.02.72                                               JK Sarma 05.08 Kuressaare

16.00,5 Kerli Mets                     18.01.88                                          Kuressaare 05.08 Kuressaare

 

5000 m                                                                                                                                   

18.54,90 Liliana Torn                 21.11.69                                  Täppsportlased MTÜ 12.06 Kohila

19.34,5 U16 Lisett Alt                24.05.04                                       Tornimäe PK 12.08 Kuressaare

22.00,3 Taimi Kangur                14.10.72                                              Leisi kool 12.08 Kuressaare

22.19,01 Helina Pärn                 01.09.83                                     SJK aaMeraaS 21.07 Karksi-Nuia

23.55,6 Kaja Õispuu                   10.05.73                          Ilustuudio Mimoos 12.08 Kuressaare

25.10,0 Maris Talvik                   19.04.85                                                JK Sarma 12.08 Kuressaare

25.28,3 Katrin Tänav                  15.02.72                                              JK Sarma 12.08 Kuressaare

26.33,5 Mari Laanekivi               02.09.83                                          Kuressaare 12.08 Kuressaare

 

10 000 m                                                                                                                                

39.27,8 Liliana Torn                     21.11.69                                Täppsportlased MTÜ 29.05 Kohila

45.54,0 Helina Pärn                     01.09.83                                    SJK aaMeraaS 22.04 Kuressaare

51.52,3 Kaja Õispuu                    10.05.73                           Ilustuudio Mimoos 22.04 Kuressaare

52.51,4 Maris Talvik                    19.04.85                                            JK Sarma 22.04 Kuressaare

54.42,0 Katrin Tänav                   15.02.72                                            JK Sarma 22.04 Kuressaare

 

tunnijooks                                                                                                                             

13245 Helina Pärn                        01.09.83                                           SJK aaMeraaS 06.07 Kärdla

12488 Taimi Kangur                     14.10.72                                            Leisi kool 27.05 Kuressaare

11883 Kaja Õispuu                       10.05.73                           Ilustuudio Mimoos 27.05 Kuressaare

11192 Raili Rüütel                       15.10.76                                                  Kuressaare 06.07 Kärdla

 

poolmaraton                                                                                                                         

1:24.01 Liliana Torn                      21.11.69                           Täppsportlased MTÜ 17.08 Rakvere

1:34.40 Kertu Kula                       19.07.90                                      Tallinna Ülikool 17.08 Rakvere

1:35.39 U16 Lisett Alt                  24.05.04                                              Tornimäe PK 08.09 Tallinn

1:37.37 Sigrid Turja                      26.08.91                                     Keskkonnaamet 17.08 Rakvere

1:42.02 Helina Pärn                     01.09.83                                             SJK aaMeraaS 22.06 Pärnu

1:43.44 Annika Vaher                  26.07.72                                                   JK Sarma 10.08 Kuldiga

1:45.25 Linda Lapp                      30.03.93                          Strathelyde University 17.08 Rakvere

1:46.48 Triin Pohlak                     28.01.77                                                          Sõrve 18.05 Ruhnu

1:48.50 Taimi Kangur                  14.10.72                                            Leisi kool 14.09 Kuressaare

1:50.05 Eva-Maria Vaher            31.01.94                                               Kuressaare 04.05 Vändra

1:50.45 Terje Lapp                       17.09.64                                   Seesam Kindlustus 08.09 Tallinn

1:53.46 Kaja Õispuu                    10.05.73                                       Ilustuudio Mimoos 10.08 Liiva

1:54.02 Anne-Li Tilk                     13.10.62                                                        JK Sarma 10.08 Liiva

1:55.19 Kairit Lindmäe                12.03.74.          Saaremaa Naiste Tugikeskus 14.09 Kuressaare

 

maraton                                                                                                                                 

3:15.45 Kertu Kula                        19.07.90                                        Tallinna Ülikool 01.12 Valencia

3:37.01 Linda Lapp                       30.03.93                          Strathelyde University 05.05Toronto

3:38.35 Sigrid Turja                      26.08.91                                       Keskkonnaamet 08.09 Tallinn

4:00.03 Terje Lapp                       17.09.64                                   Seesam Kindlustus 17.02 Sevilla

4:01.58 Raili Rüütel                      15.10.76                                               Kuressaare 21.12 Tallinn

4:10.23 Anne-Li Tilk                    13.10.62                                             JK Sarma 14.09 Kuressaare

5:02.33 Egeli Põldpüü                 20.12.85                         Kuressaare 06.10 Inverness(P-Šotim.)

6:04.55 Keidi Õispuu                   18.10.78                              Kuressaare Haigla SA 08.09 Tallinn

 

100 m tõkkejooks 84/8.50                                                                

16,19 U20 Marilis Remmel          11.04.01                                                        KG 25.05 Jekabpils

 

4 x 100 m                                                                                           

1.00,07 Saaremaa vald (Hannagret Luks, Kai Kaseväli, Lisett Alt, Eliise Luks)           12.07 Tartu

 

kõrgushüpe                                                                                                                           

1.76 Teele Treiel                          07.10.92                                                 KJK Saare 17.08 Tallinn

1.64 U20 Marilis Remmel           11.04.01                                                         KG 17.08 Jekabpils

1.49 U16 Lissel Lee Tamtik         24.05.05                                                               OG 15.06 Tartu

1.45 h U18 Johanna Nõukas      08.09.02                                                     OG 30.11 Kuressaare

1.45 h U16 Keidi Keerberg         01.12.04                                                     KG 30.11 Kuressaare

1.41 h U14 Kärt Praks                 14.03.06                                                                KG 30.03 Tartu

1.40 U20 Huberta Karma                 09.02.01                                                    SÜG 22.05 Rakvere

1.40 Kadri Pulk                              24.05.05                          Saaremaa Spordikool 10.07 Gibraltar

1.40 h U16 Helina Tarkmeel       20.09.05                                      Lümanda PK 30.11 Kuressaare

1.36 h U16 Senta Koplimäe         06.05.05                                                                KG 30.03 Tartu

 

teivashüpe                                                                                                                             

2.34 h U20 Marilis Remmel         11.04.01                                                      KG 30.11 Kuressaare

2.10 U20 Huberta Karma             09.02.01                                                   SÜG 31.05 Kuressaare

2.10 U20 Luise Vevers                  30.11.01                                                   SÜG 31.05 Kuressaare

1.94 h U16 Karoliine Liigmann    26.04.04                                                    KVK 30.11 Kuressaare

1.71 h U14 Eleriin Raamat           07.02.07                                                      KG 21.03 Kuressaare

1.64 h U14 Nora Mahlak             11.01.06                                                       OG 10.01 Kuressaare

1.49 U16 Lissel Lee Tamtik          24.05.05                                                               OG 15.06 Tartu

 

kaugushüpe                                                                                                                           

6.09 U20 Kärt Õunapuu                19.03.00                                                            OG 09.06 Tallinn

5.55 h U20 Marilis Remmel          11.04.01                                                            KG 08.03 Siauliai

5.03 # U18 Johanna Nõukas         08.09.02                                                     OG 25.05 Kuressaare

4.74 # U18 Oona Koplimäe          30.04.03                                                     KG 25.05 Kuressaare

4.67 h U16 Lissel Lee Tamtik        24.05.05                                                               OG 30.03 Tartu

4.52 # Kadri Pulk                            02.11.90                     Saaremaa Spordikool 25.05 Kuressaare

4.52 # U16 Keidi Keerberg           01.12.04                                                      KG 25.05 Kuressaare

4.51 # Eva Haavel.                         06.04.97                                    Tartu Ülikool 25.05 Kuressaare

4.51 # U16 Senta Koplimäe          06.05.05                                                     KG 31.05 Kuressaare

4.48 # U14 Maribel Remmel       01.05.06                                                    SÜG 31.05 Kuressaare

4.46 h U20 Hedili Nõu                  26.03.01                                                      KG 30.11 Kuressaare

4.43 U18 Eva Sagor                       12.04.02                                                        SÜG 22.05 Rakvere

4.41 # U14 Kärt Praks                   14.03.06                                                      KG 31.05 Kuressaare

4.41 h U16 Helina Tarkmeel        20.09.05                                     Lümanda PK 30.11 Kuressaare

 

kolmikhüpe                                                                                                                           

12.25 U20 Marilis Remmel          11.04.01                                                                KG 13.07 Võru

10.08 U18 Oona Koplimäe           30.04.03                                                             KG 09.07 Pärnu

 

kuulitõuge 4,0 kg                                                                                                                  

13.84 Linda Kivistik                       08.05.91                                              KJK Saare 09.07 Gibraltar

13.10 Leana Vahter                       23.09.86                                                  Kärla 01.06 Kuressaare

11.92 U23 Airike Kapp                  05.01.99                                       Audentese SK 09.07 Gibraltar

11.57 U20 Gendra Allikmaa         02.01.01                                                   SÜG 25.05 Kuressaare

11.00 h U20 Marilis Remmel        11.04.01                                                   SÜG 30.11 Kuressaare

9.99 Kristiina Piipuu                     23.11.85                                               Kuressaare 13.07 Karala

9.51 Kadri Pulk                              02.11.90                     Saaremaa Spordikool 25.05 Kuressaare

9.35 U16 Karmen Ehanurm        14.04.04                                                        SÜG 22.05 Rakvere

 

kettaheide 1,0 kg                                                                                                                  

43.10 Maarja Helm                         07.08.93                                           KJK Saare 25.05 Kuressaare

42.63 Linda Kivistik                        08.05.91                                                  KJK Saare 21.07 Pärnu

42.62 U23 Airike Kapp                    05.01.99                                  Autentese SK 25.05 Kuressaare

35.08 Leana Vahter                      23.09.86                                                  Kärla 01.06 Kuressaare

33.80 U20 Gendra Allikmaa        02.01.01                                                         SÜG 22.05 Rakvere

29.40 Kadri Pulk                            02.11.90                      Saaremaa Spordikool 25.05 Kuressaare

25.58 U16 Karmen Ehanurm      14.04.04                                                    SÜG 25.05 Kuressaare

23.88 U20 Huberta Karma           09.02.01                                                         SÜG 22.05 Rakvere

22.98 Maret Arge                          12.03.60                                                  Kärla 25.05 Kuressaare

22.73 U20 Hedili Nõu                   26.03.01                                                            KG 22.05 Rakvere

 

odavise 600 g                                                                                                                        

49.57 U20 Marilis Remmel           11.04.01                                                             KG 17.08 Tallinn

38.84 Leana Vahter                        23.09.86                                                 Kärla 01.06 Kuressaare

25.55 U20 Huberta Karma            09.02.01                                                   SÜG 01.06 Kuressaare

21.64 Kristiina Piipuu                     23.11.85                                               Kuressaare 13.07 Karala

Koostas: Tõnu Vaher (50 949 88,   info@tonureisid.ee). Edetabeli kopeerimine avalikuks kasutuseks ilma koostaja nõusolekuta keelatud.

Tähised: # – tuulemõõtja puudus, h – spordihallis, * – jooksumaa pikkus ebatäpne, U14,16,18,20 – noorte vanuserühmad

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.