main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Enduro MM sari võib alata nüüd hoopis Saaremaal

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
21.04.2020
09:16

Hetkeseis enduro MM-sarjas on selline, et neli esimest etappi on edasi lükatud. Sarja promootor on öelnud, et võimalusel algaks tänavune enduro MM-sari 17.-19. juulil Kuressaares Saaremaa etapiga.

„Korraldaja on selleks valmis, aga loomulikult peab siin arvesse võtma olukorda ja võimalikke piiranguid ning ka võimalusi selleks hetkeks nii Saaremaal, Eestis kui maailmas laiemalt,“ märkis Enduro GP Estonia meediajuht Margus Kiiver.

„Niinimetatud plaan B on promootori sõnul see, et lükatakse hooaja etappe edasi ja siin on Saaremaa etapi korraldaja valmis tegema võistlust ka teisel ajal, kui selleks on vajadus ja loomulikult võimalus.“

Margus Kiiver lisas, et loomulikult mõistetakse 100% olukorda, kus me praegu oleme. „Toimetame edasi nii nagu selleks võimalused on, võttes arvesse koroonaviirusega seotud piiranguid. Jõudu ja jaksu kõigile Saaremaal selles keerulises olukorras!“ lausus ta.

Plaanide järgi saab 17.-19. juulil näha võistlemas atraktiivse motospordiala enduro maailma paremikku. Redmoto motoklubi korraldamisel toimuks Saaremaal enduro maailmameistrivõistluste etapp, kuhu on oodata rohkelt võistlejaid ja publikut.

Enduro GP Estonia nimeline võistlus on MM-sarja etapp teistkordselt. Esimene kord sõideti Eestis maailmameistrivõistluste punktidele Tallinna ümbruses 2018. aastal. Toona jäid nii võistlejad kui enduro MM-sarja promootor võistluse korraldusega väga rahule ja see andis kindluse tulevikus sarnast võistlust korraldada. Saaremaa nö meretaguse eksootika ja huvitavate radadega pakkus hea võimaluse viia enduro MM-sarja etapp uude asukohta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.