main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Seenioride meeskond. Saare Golf

Seenioride meeskond. Saare Golf

Saare golfivõistkonnad kodus medalitele ei jõudnud

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
14.08.2022
09:54

Saaremaal lõppesid Eesti klubide vahelised meistrivõistlused golfis.

Põnevas meeste finaalis selgus võitja alles viimasel griinil. Estonian Golf & Country Club sai kokkuvõttes napi 3:2 võidu Niitvälja Golfiklubi üle.  Niitvälja koosseisus mängis ka Ralf Johan Kivi. Saaremaa Golf & Country Club sai kaheksanda koha kaotades otsustavas kohtumises 2:3 Otepää Golf & Country Clubi meestele. Saaremaa eest mängisid turniiril Tarvi Tõru, Gabriel Sepp, Veiko Tasa, Andri Võrk, Valdo Leemet ja Kaupo Pastak.

Meesseenioride hulgas sai kuuenda koha Saaremaa Golf & Country Club, kes jäi otsustavas kohtumises 1:2 alla Rae Golfiklubile. Mängisid Tõnu Toompuu, Andrus Sepa, Siim Auväärt ja Priit Post.

Naisseenioride arvestuses kuulub viies koht kuulub sel aastal Valgeranna Golfiklubile ning kuues koht Saaremaa Golf & Country Clubile. Omavahelises matšis kuulus paremus 2:1 pärnakatele. Saaremaa eest mängisid Anne Merisalu, Tiina Kuusk, Malle Kanemägi ja Külli Saart.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.