main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad. SK Kaarma

Parimad. SK Kaarma

Mölkky liigas mängiti viimane etapp

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
14.08.2022
08:53

SaaremaaMölkkyLiiga2022 raames mängiti viimane V etapp ehk Final Cup ja mänguviisiks oli singel. 33 mängijat jagati kaheksasse alagruppi ja üldliidrina läks turniirile vastu Tanel Raamat 195 punktiga.

Esime šokk tuli aga liidril kohe juba alagrupiturniiril alla neelata, paraku oli tähteteseis täna selline et mäng lihtsalt ei laabunud ja nüüd tuli Tanelil vaid oodata. Tõsi, variante väga palju ei olnud et kaotada ihaldatut üldvõit, aga siiski, mõne mängija edu korral oli see siiski ohus ja ohustajaid oli täpselt kaks –  teisel kohal Jaanus Raamat ja kolmandal eelmise aasta üldvõitja Argo Võrk.

Play- offe alustati 32 hulgas, iga vooruga pudenes mängijaid esikoha konkurentsist. Lõpuks poolfinaalid Argo Võrk vs Virgo Kattel ja teises Aarne Kauber vs Janar Kruuser.

Esimeses paaris võidutses “viimase mohikaanlasena” hiidlaste dünastiast kohale tulnud Virgo Kattel 3:1, teises aga Aarne Kauber 3:0

Kolmas koht Argo Võrk vs Janar Kruuser, siin Argo Võrk võitis 3:1 ja tasuks kolmas koht.

Finaal peale nelja esimest mängu viigis 2:2. Viimases siiski kindlam Virgo Kattel ja 3:2 võiduga lõpetas ta hiidlaste võiduta perioodi sel aastal  #SaaremaaMölkkyLiiga2022 raames.

V etapi järjestus:

  1. Virgo Kattel
  2. Aarne Kauber
  3. Argo Võrk
  4. Janar Kruuser

B turniiri parim Arvet Kruuser

C turniiri parim Alger Jõras

D turniiri parim Marko Riiu

E turniiri parim Tanel Raamat

SK Kaarma

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.