main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Magnus Karofeldile löödi kolm. Allan Mehik

Magnus Karofeldile löödi kolm. Allan Mehik

Saagi hambad tegid Kure haavad veelgi sügavamaks

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
01.09.2019
15:13

Viljandi JK Tuleviku ründaja Kaimar Saagi tabamused tõid 3:0 võidu FC Kuressaare üle, pikendades saarlaste jalgpalli Premium liigas juba niigi pikale veninud kaotuste seeriat.

Viljandi linnastaadionil mängitud kohtumises avas Kaimar Saag skoori juba 5. minutil, kui kasutas ära Kure kaitsjate ja väravavahi Magnus Karofeldi vahelise segaduse. Teist korda tegi ründaja skoori 57. minutil, kui ennetas kaitsjaid karistuslöögist tulnud palli mängimisel. Kohtumise üleminutitel vormistas Rainer Peips lõppskoori 3:0.

FC Kuressaare keskkaitsja Rauno Tutk ütles mängujärgses kommentaaris, et Viljandi lõi ära ja Kure ei löönud. “Niimoodi ei võida,” tõdes ta. “Vastane oli sitke, proovime küll mängu lihtsakoelisemaks, aga tulemust ikka ei tule. Terve võistkond kaitseb ja terve võistkond ründab ning eks kõik 11 meest väljakul peavad ennast kokku võtma.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.