main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjad. Elin Jalakas

Võitjad. Elin Jalakas

Luise Vevers ratsutamise kolmevõistluses Eesti meister

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
02.09.2019
07:43

Niitvälja ratsabaasis jagati välja kolmevõistlejate selle aastased viimased Eesti meistrivõistluste medalikomplektid ja kuldmedaliga pärjati Saare Ratsakeskust esindav Luise Vevers.

Kolmevõistluse juuniorite vanuseklassis kaitses tiitlit Luise Vevers hobusel Ruudi, saades tulemuseks avaalal, koolisõidus, välja ratsutatud punktisumma -30,8.

Samas toimus ka kolmevõistluse noorhobuste tsempionaat, kus tunnistati parimaks 6 aastaseks kolmevõistlushobuseks Olli Royal Jaagup Kallasega sadulas. Ühtlasi sai Olli ka parima Tori tõugu hobuse tiitli ja avatud klassi esikoha.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.