main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Robin Alba (esireas ja kõige paremal). volley.ee

Robin Alba (esireas ja kõige paremal). volley.ee

Robin Alba koondisega Peterburis esimene

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
09.10.2017
16:45

Eesti noorte võrkpallikoondis ja saarlane Robin Alba mängisid Venemaal Peterburis legendaarse treeneri Zinovi Tšornõi nimeliselt turniiril ja saavutasid esikoha.

Eesti võitis 3:2 tulemusega Leningradi oblasti Dünamot, kui ka Peterburi I võistkonda. 3:0 skooriga oldi üle aga Peterburi II võistkonnast. Saaremaa Spordikooli kasvandik Robin alustas kaht esimest kohtumist põhikooseisus nurgaründajana ja kolmandas mängus sekkus episoodiliselt.

„Rünnak tuli hästi välja ja sain palju palle ära löödud. Enim tekitas sellel korral raskusi vastuvõtt, mis ei tulnud päris nii välja, nagu oleksin tahtnud,” rääkis Alba.

Turniiri parimaks mängijaks valiti eestlane Märt Tammearu.

Saaremaa Võrkpalli Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.