main banner
Saaremaa Spordisõber logo
2017.aasta hõbedavõistkond Lümanda. Kateriin Kuusk

2017.aasta hõbedavõistkond Lümanda. Kateriin Kuusk

Saaremaa TipaTapa Jalgpalliturniiril 11. hooaeg

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.10.2017
09:12

17. ja 18. oktoobril saab alguse järjekordne hooaeg Saaremaa TipaTapa Jalgpalliturniiril.

Nagu igal aastal, kohtuvad Saaremaa ja Muhumaa koolide 1.-5.klassi jalgpallivõistkonnad, et selgitada järjekordsed turniiri parimad võistkonnad. Läbi õppeaasta kestva turniiri võitja selgub aprillikuus.

Uuendusena on turniiril kaks liigat – Meistriliiga ja Kooliliiga. Meistriliigas mängivad võistkonnad, kes tunnevad, et on valmis võistlema kõige kõrgema koha nimel. Kooliliigas võtavad mõõtu need, kes ei ole veel päris valmis esimeste kohtade nimel pingutama aga tahavad osaleda, et hankida kogemusi ja julgust järgnevateks aastateks.

Nii Meistriliigal kui ka Kooliliigal toimub 3 etappi. Meistriliigas mängib sel aastal 6 võistkonda ning kohtuvad omavahel 3 korda. Kooliliigas toimub turniir tavapäraselt – hooaja jooksul kohtutakse kõigi vastastega korra.

Turniiri viivad läbi MTÜ Leisi Spordiselts ning MTÜ Saaremaa JK aameraaS.

Turniiri toetavad: Saaremaa SPA Hotellid, Best Beans, OÜ Dolokivi, Kliimaseade, Väike Tom, Rademar, S-Link, Eesti Kultuurkapital, Eesti Koolispordiliit.

Margus Kuusk

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.