main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Robert Virves facebook

Rajal. Robert Virves facebook

Robert Virves Poolas oma klassis kindel valitseja

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
13.06.2022
00:40

Nädalavahetusel sõidetud Poola ralli oli Ford Fiesta Rally3 autoga debüteerinud Robert Virvesele koos rootslannast uue kaardilugeja Julia Thuliniga edukas. Kokkuvõttes saadi 13. koht, ERC3 klassis oldi kindlalt parimad, sest teise koha saanud Kaspar Kasar – Rainis Raidmat (Ford Fiesta Rally3) edestati enam kui viie minutiga.

“Üle pika aja sain sõita probleemidevaba ralli ja saime keskenduda ainult sõitmisele ja nautimisele, seega emotsioonid on ainult head,” vahendas Robert Virves. ” Tahan öelda suured tänud M-Sport Poland meeskonnale ja oma toetajatele kes selle etapi mulle võimaldasid. Saime sõita väga vajalikud kilomeetrid enne kodust Rally Estoniat, mis on järgmiseks JWRC etapiks. Eraldi tahan ära märkida ja tänada ka Juliat kes sai väga hästi hakkama. Tema jaoks oli see esimene ERC etapp ja teine kord teha oma tööd inglise keeles. Koostöö sujus hästi ja kokkuvõttes võin öelda, et inglise keele proovimine õigustas ennast täielikult ära.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.