main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Chanz.me/chanzsupport

Rajal. Chanz.me/chanzsupport

Robert Virves: eesmärgid olid kõrgemad

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
29.10.2021
09:37

Lõppenud hooaja JWRC sarjas kokku võtnud rallisõitja Robert Virves tõdeb, et aasta alguses olid püstitatud eesmärgid natuke kõrgemad kui hooaja kokkuvõttes saadud viies koht.

„Seega võib lühidalt öelda, et kui alustamise aastat eesmärgiga sõita tiitlile, siis häälestasime ennast hooaja vältel ümber ja saime aru, et sellest saab õppimise ja kogemuste hankimise aasta,“ vahendas Robert Virves.

„Enim jääb kripeldama muidugi kodune Rally Estonia, kus meie jaoks lõppes võidusõit juba esimesel päeval purunenud veovõlli tõttu. Jätkasime küll superrally süsteemis, kuid peale seda pettumust oli keeruline ennast mugavalt tundes kiiresti sõita, sest puudus teadmine mis saab edasi ja tuleb tunnistada, et sõitsime ralli lihtsalt läbi.“

Kõige enam võib Robert Virvese sõnul rõõmu tunda kahe viimase etapi üle Belgias ja Hispaanias, kus suudeti sõita väga konkurentsivõimelisi aegu. „Igal juhul saime olulisel määral teadmisi juurde ja tulevikus teame mida teistmoodi teha,“ märkis noor rallipoloot.

„Siia lisaks veel kevadel sõidetud Itaalia meistrivõistluste asfaldietapid ja muidugi Eesti meistrivõistlustel tehtud stardid R5 autodega. Siinkohal ma pean tegema ülisuure kummarduse kõikidele oma toetajatele, kellest ilmselt nii mõnigi võis olla tüdinenud minu kõnedest, kui ma jälle mõne uue plaaniga lagedale tulin. Neid inimesi on kokku väga palju, kes ühel või teisel moel kogu selle aasta meie jaoks võimalikuks tegid, aga eraldi pean ma esile tõstma Jüri Käo, kes pani kogu sellele aastale aluse ja tänu kellele asjad üleüldse kuskile poole liikuma hakkasid. Raske on sõnadesse panna, kui tänulik ma selle eest Jürile olen.“

Eraldi väärivad Robert Virvese kiitust ka kaardilugejad kellega ta sel hooajal sõitnud on. „Sander, Aleks ja Rasmus. Kõik nad pidid hüppama enda jaoks pea ees tundmatusse. Ja said väga hästi hakkama! Igaljuhul on olnud põnev ja hariv aasta ning ma tõesti loodan, et meie teekond maailma ralliradadel jätkub. Töö selle nimel juba igatahes käib. Aitäh!“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.